Zahradní nábytek, slunečníky, altány, zahradní domky

 
Počet kusů: 0 ks
Celkem: 0 Kč
Pokladna | Košík
   

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám představit náš designový zahradní nábytek, který není učen jen pro zahradu. Díky svým vlasnostem a kvalitě použitých materiálů splňuje i ta nejpřísnější kritéria pro užívání našimi klienty.

Zahradní nábytek nabízíme ve všech možných módních provedeních materiálů jako je umělý ratan, hliník, kov, dřevo, kámen a mnoho dalších. Při výběru vždy dbáme na kvalitu, design a k tomu úměrnou cenu.

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu a přejeme příjemný nákup.

Luxusní ratanová sestava Havana je vyrobena z pevného hliníku a umělého ratanu. Vysokou pevnost a stabilitu zaručí hliníková konstrukce, která vás mile potěší svou lehkou váhou. Umělý ratan, který je opletený okolo hliníkové konstrukce, je naprosto bezúdržbový, stálobarevný a velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Na pohled je umělý ratan srovnatelný s ratanem přírodním. Tloušťka ratanu je 5mm a jeho čištění je velmi jednoduché. Jedno

Naše cena: 48.450 Kč
Designová ratanová sestava Kensington je vyrobena z pevného hliníku a umělého ratanu. Vysokou pevnost a stabilitu zaručí hliníková konstrukce, která vás mile potěší svou lehkou váhou. Umělý ratan, který je opletený okolo hliníkové konstrukce, je naprosto bezúdržbový, stálobarevný a velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Na pohled je umělý ratan srovnatelný s ratanem přírodním. Tloušťka ratanu je 5mm a jeho čištění je velmi jednoduché.

Naše cena: 26.950 Kč
Exkluzivní sestava z umělého ratanu,teaku, hliníkové konstrukce, která se skládá z 4 ks křesel Amigo a stolku Toledo se skleněnou deskou. Tato sestava je díky svými materiálům vhodná do interiéru a exteriéru. Díky materiálu ze kterého je sestava vyrobena je zaručena stálobarvenost, odolnost vůči UV záření, dále pak odolnost vůči povětrnostním podmínkám(déšť, sníh, atp)

Naše cena: 24.950 Kč
Designová ratanová sestava Padua je vyrobena z pevného hliníku a umělého ratanu. Vysokou pevnost a stabilitu zaručí hliníková konstrukce, která vás mile potěší svou lehkou váhou. Umělý ratan, který je opletený okolo hliníkové konstrukce, je naprosto bezúdržbový, stálobarevný a velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i mrazu.

Naše cena: 21.890 Kč
Exkluzivní ratanová sestava Pontos je vyrobena z pevného hliníku a umělého ratanu. Vysokou pevnost a stabilitu zaručí hliníková konstrukce, která vás mile potěší svou lehkou váhou. Umělý ratan, který je opletený okolo hliníkové konstrukce, je naprosto bezúdržbový, stálobarevný a velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Na pohled je umělý ratan srovnatelný s ratanem přírodním. Tloušťka ratanu je 5mm a jeho čištění je velmi jednoduché. Je

Původní cena: 19.450 Kč
Promo cena: 17.450 Kč
masivní 3-místná houpačka

Naše cena: 10.990 Kč
Designová ratanová sestava Havana je vyrobena z pevného hliníku a umělého ratanu. Vysokou pevnost a stabilitu zaručí hliníková konstrukce, která vás mile potěší svou lehkou váhou. Umělý ratan, který je opletený okolo hliníkové konstrukce, je naprosto bezúdržbový, stálobarevný a velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám i mrazu. Na pohled je umělý ratan srovnatelný s ratanem přírodním. Tloušťka ratanu je 5mm a jeho čištění je velmi jednoduché. Jed

Naše cena: 44.950 Kč
pevné křesla z umělého ratanu 4ks pevný stůl s kovovou konstrukcí opletenou ratanem a skleněnou deskou 1ks sestava se skládá z 1ks stolu a 4 křesel nebo volitelně

Naše cena: 22.950 Kč
Malý gril se stejnými vlastnostmi jako velký L Boss. Vysoce kvalitní nastupující model, vyrobený z 3 mm silného ocelového plechu, lakovaný ohnivzdornou černou barvou. Smaltované rošty, teploměr, pohrabáč a odkládací deska jsou standardním vybavením. Vhodný též pro grilování na balkónech a terasách.

Naše cena: 16.990 Kč

Copyright © 2003 - 2018 Zahradní ráj & Powered by GALANCE Web Publisher ver. 3.5.0
 

Valid HTML 4.01 Transitional